на головну

Expo 2020 Dubai - “Об’єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє”

1 жовтня розпочала свою роботу Expo 2020 Dubai, яка проходить під гаслом “Об’єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє”.


Один із найбільш престижних іміджевих виставкових заходів у Світі, де представлено більше 190 країн-учасниць, кожна демонструє унікальність своїх культур та національну ідентифікацію, свій економічний та науково-технічний потенціал.  


В цьому році виставка присвячена пошуку шляхів взаємозв’язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин для розвитку інновацій та нових ідей для створення кращого майбутнього.


Український павільйон має форму колоска пшениці, емблемою павільйону України є дев’ять жовто-блакитних крапок, які символізують тему українського павільйону Smart Ukraine: Connecting Dots.


5 жовтня в рамках Expo 2020 Dubai, відбувся українсько-еміратський бізнес-форум. Модератором заходу виступив Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України.


Українські компанії гідно представили себе, презентували можливості та ідеї, говорили про співпрацю в енергетиці, аграрному секторі та інноваціях.


Тарас Дзьоба, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, виступив на даному заході в рамках Національного дня України за програмою Expo 2020 Dubai. 


Програма форуму передбачала 3 галузеві секції: 

  • інновації в агро секторі; 
  • ІТ та сучасні рішення для ефективного розвитку; 
  • енергетика в забезпеченні сталого розвитку. 

В своїй презентації Тарас Ігорович окреслив загальну архітектуру цифрової трансформації, презентував діджитал рішення в аграрному секторі, показав екосистему інноваційних стартапів, важливість синергії агро та технологій в Україні.  

Команда AgriChain, щиро пишається тим, що є частиною AgriTech in Ukraine: Market map, яку представив Тарас Ігорович.


Ми віримо та доводимо на прикладі наших рішень, що цифрові технології вирішують проблеми ефективності в сільськогосподарській галузі, знаємо, що AgriTech може сприяти досягненню багатьох цілей в галузі сталого розвитку, які розглядаються як зразок для досягнення кращого і більш сталого майбутнього.  


AgriChain - об’єднує розуми, створює майбутнє! 

1