на головну

«Farm-менеджмент по-українськи» на AGROIT Forum 2021

26 жовтня відбувся шостий AGROIT Forum 2021 в Pochayna Event Hall, організований консалтинговою компанією OLEYNIK, яка спеціалізується на вивченні провідних практик для ведення агробізнесу, опираючись на інформаційні технології та інновації в сільському господарстві.


В рамках форму відбулось дві дискусійні панелі та 13 виступів провідних фахівців галузі, яскравих представників агроцифри, які є реальною рушійною силою agtech в Україні.  


Наталія Богачева, директор компанії AgriChain прийняла участь в цікавій панельній дискусії Трансформація АПК та аграрна діджитал-революція. Де буде український АПК через 5-10 років і роль IT в цьому”


В цікавому та інформаційно потужному обговоренні прийняли участь Сергій Замідра, радник Міністра агрополітики та продовольства України, Ольга Трофімцева, бізнес-вумен та колишня в.о. міністра аграрної політики та продовольства України, Артем Бєлєнков, засновник SmartFarming, Ірина Душник, виконавчий директор Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації та Микола Волков, радник з питань доступу до фінансування USAID AGRO.  


Експерти майже одностайно дійшли висновку, що настав час консолідації ініціатив, практик, бачення представників агробізнесу та agtech-компаній на рівні держави. Ми вже виросли з локальних проектів та потребуємо фундаментальних, стратегічних планів, які допоможуть збільшувати ефективність галузі в цілому та робити реальні кроки в досягненні цілей сталого розвитку, не тільки в Україні, а й в цілому світі.   Далі Наталія вже в компанії Олександра Войналовича, директора департаменту розвитку інформаційних технологій агропромислового холдингу «Астарта-Київ», який тримав вступне слово від великого агробізнесу, провела презентацію всіх ІТ-рішень виведених на ринок компанією AgriChain з лаконічною назвою «Farm-менеджмент по-українськи». 


Архітектурно, ІТ-продукт AgriChain – це єдиний інформаційний портал для ведення агробізнесу, який в включає в себе мобільні та веб-рішення з підсистемами в обліковій системі.Модульна система складається з 6 напрямків: управління земельним банком, управління агровиробництвом, моніторинг посівів, управління складським господарством та логістикою ТМЦ та продукції з поля.  Сьогодні AgriChain – це потужна команда, знані клієнти від великого, середнього та малого агробізнесу України, сотні тисяч гектар під контролем модулів та амбітні плани на майбутнє. 
 

1